محل تبلیغات شما

عزیزیمی گفت وقتی دلت لَک می زند برای خدا کاری انجام بدهی، خدا خودش راهش را پیش رویت قرارمی‌دهد. فقط باید زرنگ باشی و فرصت را غنیمت بشماری. راست می گفت. اصلا بهتر بگویم،آیه قرآن را به زبان خودمانی برایم ترجمه کرده بود. وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُمسُبُلَنا. و خداوند با نیکوکاران است.

بعداز نماز، با دکترمحسن و چندتا از رفقاش، از نمازخانه بیرون آمدیم. خانم مُسنی جلو آمدو گفت: حاج آقا، ببخشید می تونم یه دقیقه وقتتون رو بگیرم؟ گفتم در خدمتم، بفرمایید؟طوری برخورد کرد که انگار حرف خصوصی دارد. دکتر رو به من کرد و گفت: حاجی ما میریمدرمانگاه، همینجوری تشریف نبری، اونجا منتظرتم.

-حاجآقا، من دخترم تو بخش جراحی ن بستریه، اونجا یه خانم مسنی هست که هیچکی  پیشش نیست بهش برسه، فکر کنم به خانوادش برگه همراهندادن، می تونید براش کاری بکنین، ثواب داره.

-چشممیپرسم ببینم قضیه اش چیه، کاری از دستم بربیاد وظیفه است.

خداحافظی کرد و رفت. رفتم به طرف اتاق محسن. در زدم و وارد شدم. طبق معمول خیلی گرم تحویلگرفت و گفت:حاجی اگه عجله نداری، نهار پیش ما بمون؟ نمی‌دونم غذای امروز چیه، اگه افتخارمی‌دی بگم غذا رو بیارن؟

بهشوخی بِهش گفتم: خودت می دونی من نهار نمی خورم تعارف می کنی! خدا خیرت بده، بایدبرم. راستی دکتر، اون خانمی که بیرون سوال داشت، می گفت یه خانمی تو بخش ن بستریه،ظاهرا به خانوادش برگه همراه ندادن، اون هم به همراه نیاز داره.

-اینخانمی که بستری شد، مشکلش برگه همراه نیست. کسی رو نداره.

-چطور؟

بزرگ واقفِ جبهه مقاومت

چلچراغ سلامت، قسمت چهارم: سرپناه آرامش

چهل روز در بهشت؛ قسمت سوم: همسفر عشق

رو ,خدا ,یه ,خانمی ,تو ,کاری ,برگه همراه ,و گفت ,می گفت ,ن بستریه، ,حاج آقا، ,برگه همراه ندادن،

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

KING RECORD خنده خرزهره Cheap NFL Football Jerseys - 60% off & Free Shipping Voici ce que vous avez maillot de foot pas cher مدرسه چگونه مکانیست ؟؟؟ گروه معماری دانشگاه آزاد چالوس hasstenhundne Cathy's page ecticysan doll